Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim
Villan Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim Monte Verde med 1 sovrum, som erbjuder aktiva gäster tillgång till en isrink, ligger ungefär 20 minuter till fots från Ice Rink. Villan med 1 badrum, som ligger 4 km från Escola de Falcoaria, erbjuder Wi-Fi och en parkering.
Gästerna kan nå centrala Monte Verde inom 5 minuters promenad. Orquidário MV ligger också ganska nära villan. Gästerna kan besöka Chocolates Gressoney som ligger ungefär 25 minuters promenad bort, medan Unger's Pottery House finns cirka 10 minuter bort med bil. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget 1 km från Inverness köpcentrum.
I badrummet finns även en separat toalett och en dusch. Det finns hårtorkar för gästernas komfort.
Gästerna i villan Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim kan använda ett komplett kök med te-/kaffebryggare, köksredskap och glas för att laga hemlagade måltider. Restaurangen La Pimpollina serverar jamaicanska rätter och ligger på gångavstånd från detta boende.
- Lokala sevärdheter
- Praça da Árvore549 km
- Shopping Inverness Mall472 km
- Bosque do Gato de Botas439 km
- Espaço Adélia413 km
- Inverness köpcentrum461 km
- Claudio Passeios362 km
- Monte Verdes baptistkyrka580 km
- Trilha Do Pico do Selado348 km
- Flygplatser
- Sao Jose dos Campos Regional123 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
- Säkerhet
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Minibar
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller villan Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim en trådlös internetanslutning?
Ja, villan Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök i villan Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim?
Ett komplett kök finns i villan Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim. - ❓
Tillåter villan Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim husdjur?
Villan Chale Para Casal Com Lareira, Cozinha E Jardim tillåter inte husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna jaktstuga?
Gästerna i denna jaktstuga kan enkelt nå Escola de Falcoaria och Chocolates Gressoney, som ligger 4 km från boendet respektive 1 km bort.